Location : Home > E > ECO-S1CP822AA
ECO-S1CP822AA
Share on FacebookShare on Facebook
ECO-S1CP822AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECO-S1CP822AA CAP ALUM 8200UF 20 16V SNAP 790700 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2222 085 67228 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2.2UF 20% 40V SMD
2222 085 67228 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2222 085 67228 Vishay BC Components 1236800 2015+ CAP ALUM 2.2UF 20 40V SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2222 085 67228 Vishay BC Components 77910 2015+ CAP ALUM 2.2UF 20 40V SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com