Location : Home > B > BFC246853185
BFC246853185
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246853185 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246853185 CAP FILM 1.8UF 10 250VDC RAD 1232900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246853185 CAP FILM 1.8UF 10 250VDC RAD 572900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC246853185 Film Capacitors 1.8uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com