Location : Home > E > ECE-T2GA102FA
ECE-T2GA102FA
Share on FacebookShare on Facebook
ECE-T2GA102FA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECE-T2GA102FA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000UF 400V ELECT THA SERIE 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03088 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 2" SPLITWRAP BRAIDED SLEEVE