Location : Home > C > CD7FD151FO3
CD7FD151FO3
Share on FacebookShare on Facebook
CD7FD151FO3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD7FD151FO3 Mica Capacitors 150pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD7FD151FO3 CAP MICA 150PF 500V 1 RADIAL 688000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD7FD151FO3 CAP MICA 150PF 500V 1 RADIAL 688000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CD7FD151FO3 CAP MICA 150PF 500V 1 RADIAL 1336000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com