Location : Home > E > ECE-A1CKA220I
ECE-A1CKA220I
Share on FacebookShare on Facebook
ECE-A1CKA220I distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECE-A1CKA220I ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ECE-A1CKA220I CAP ALUM 22UF 20 16V RADIAL 1313600 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECE-A1CKA220I Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16VDC 22uF SU BI-POL 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-9036-22CS2677 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD