Location : Home > B > BFC237510432
BFC237510432
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237510432 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237510432 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC237510432 CAP FILM 4.3NF 5 630VDC RAD 698500 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237510432 Film Capacitors 4300pF 5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BFC237510432 Film Capacitors 4300pF 5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237510432 CAP FILM 4.3NF 5 630VDC RAD 803700 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237510432 CAP FILM 4.3NF 5 630VDC RAD 698500 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited