Location : Home > E > ECE-A0JKA220B
ECE-A0JKA220B
Share on FacebookShare on Facebook
ECE-A0JKA220B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECE-A0JKA220B CAP ALUM 22UF 20 6.3V RADIAL 1314800 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECE-A0JKA220B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3VDC 22uF SU BI-POL 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com