Location : Home > D > DZ2415000L
DZ2415000L
Share on FacebookShare on Facebook
DZ2415000L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ2415000L 13+ 567894 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DZ2415000L DIODE ZENER 15V 2W TMINIP2-F2-B 890300 Panasonic 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DZ2415000L DIODE ZENER 15V 2W TMINIP2-F2-B 140120 Panasonic 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DZ2415000L 567894 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387701102 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0387207512 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0387800104 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0395111509 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
0672982090 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked Receptacle Connector 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal