Location : Home > D > DZ2410000L
DZ2410000L
Share on FacebookShare on Facebook
DZ2410000L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ2410000L DIODE ZENER 10V 2W TMINIP2-F2-B 890000 Panasonic 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DZ2410000L DIODE ZENER 10V 2W TMINIP2-F2-B 139820 Panasonic 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DZ2410000L DIODE ZENER 10V 2W TMINIP2-F2-B 262200 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ2410000L DIODE ZENER 10V 2W TMINIP2-F2-B 139820 Panasonic NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATF6BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect, Feed Through Black 8-22 AWG
ATF6BK Amphenol PCD 147270 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLACK Unitronix Electronics Limited