Location : Home > D > DZ23C16-7-F
DZ23C16-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
DZ23C16-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C16-7-F RoHS Compliant 38485 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
DZ23C16-7-F DIODE ZENER DUAL 16V SOT23-3 242210 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C16-7-F standard package with RoHS 145520 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
DZ23C16-7-F 300mW DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DZ23C16-7-F SOT-23 3230 DIODES 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387390119 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
433111-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws