Location : Home > D > DZ23C10-7-F
DZ23C10-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
DZ23C10-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C10-7-F DIODE ZENER DUAL 10V SOT23-3 241660 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C10-7-F SOT-23 3000 DIODES 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
DZ23C10-7-F SOT-23 3000 DIODES 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
DZ23C10-7-F SOT-23 3000 DIODES 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
DZ23C10-7-F N/A 19000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
DZ23C10-7-F 300mW DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DZ23C10-7-F 2500 DIODES 2013Nopb CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1986799-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
0395133408 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)