Location : Home > D > DSC1122AI5-156.2500T
DSC1122AI5-156.2500T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1122AI5-156.2500T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1122AI5-156.2500T OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD 98790 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1122AI5-156.2500T OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD 98790 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1122AI5-156.2500T OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD 41685 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1122AI5-156.2500T OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD 57109 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
432615-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
432615-09-0 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3249091 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 12-28 AWG