Location : Home > D > DSC1122AI5-156.2500
DSC1122AI5-156.2500
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1122AI5-156.2500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1122AI5-156.2500 OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD 97930 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1122AI5-156.2500 OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD 61955 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1122AI5-156.2500 OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD 57229 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3038448 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Disconnect Gray 12-28 AWG
3038448 IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3038448 Phoenix Contact 147590 2016+ DISCONNECT TERM BLOCK 28-12AWG Unitronix Electronics Limited
325032-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325032-15-0 IC 59830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
861-83-017-40-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
861-83-017-40-001191 Preci-Dip 147340 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-017-40-001191 Preci-Dip 297830 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0901522214 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
433112-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1691690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1691690000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 3.5 14POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1691690000 Weidmuller 157740 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1691690000 Weidmuller 297970 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1039910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1039910000 Weidmuller 157790 2016+ CONN HEADER 22POS 3.81MM GRN R/A Unitronix Electronics Limited
1039910000 Weidmuller 298670 2016+ CONN HEADER 22POS 3.81MM GRN R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-292206-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
2-292206-0 Electronics 26529 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-292206-0 Electronics 26529 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-292206-0 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0026033111 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
9200640000 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female Crimp Connector Fully Insulated