Location : Home > D > DSC1121CI2-024.0000
DSC1121CI2-024.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1121CI2-024.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1121CI2-024.0000 OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 41795 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1121CI2-024.0000 OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 57219 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-024-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-024-10-004101 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-024-10-004101 Preci-Dip 157550 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-024-10-004101 Preci-Dip 297950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com