Location : Home > A > ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3
ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 41715 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 139490 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 57139 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 88310 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 88310 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386906624 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1546111-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1546111-3 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546111-3 TE Connectivity AMP Connectors 157030 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546111-3 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546111-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 3POS TIN STR TPC Global Service Co.Ltd.
813-22-062-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 62 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-062-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-062-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 62 POS .256 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-062-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 62 POS .256 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-062-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 62 POS .256 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0009508023 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)