Location : Home > D > DSC1121AI2-024.0000T
DSC1121AI2-024.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1121AI2-024.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1121AI2-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 62325 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1121AI2-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 139950 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1121AI2-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 57599 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1121AI2-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 89190 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-93-129-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 29POS GOLD
346-93-129-41-013000 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-93-129-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157200 2016+ CONN SOCKET SIP 29POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-93-129-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277850 2016+ CONN SOCKET SIP 29POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-93-129-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ STRIP SOCKET 29 POS PRESS FIT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
38-1518-00 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 38POS GOLD
38-1518-00 Aries Electronics 157200 2016+ CONN IC DIP SOCKET 38POS GOLD Unitronix Electronics Limited
38-1518-00 Aries Electronics 277850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 38POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com