Location : Home > S > SIT3822AI-1B-25EZ
SIT3822AI-1B-25EZ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-1B-25EZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-1B-25EZ OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57279 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-1B-25EZ OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 98790 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-83-027-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-83-027-30-001101 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-027-30-001101 Preci-Dip 147050 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-027-30-001101 Preci-Dip 287810 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-033-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-033-10-003101 IC 56060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-033-10-003101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
8058-1G29 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST TO-5 3POS GOLD
8058-1G29 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8058-1G29 TE Connectivity AMP Connectors 156950 2016+ CONN TRANSIST TO-5 3POS GOLD Unitronix Electronics Limited
8058-1G29 TE Connectivity AMP Connectors 277830 2016+ CONN TRANSIST TO-5 3POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37155-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37155-14-0 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37155-14-0 NEW 98090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1555510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1555510000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1555510000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 90 7POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1555510000 Weidmuller 147280 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1691780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1691780000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 3.5 23POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1691780000 Weidmuller 147540 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1691780000 Weidmuller 297750 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-112-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-112-41-009101 Preci-Dip 157210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-112-41-009101 Preci-Dip 298530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0399400408 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Barrier Strip 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)