Location : Home > D > DSC1033DI2-014.7456T
DSC1033DI2-014.7456T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1033DI2-014.7456T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1033DI2-014.7456T OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 61995 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1033DI2-014.7456T OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 57269 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK50529130J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 29 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50529130J0G Amphenol FCI 157160 2016+ CONN BARRIER STRP 29CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50529130J0G IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50529130J0G NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-3511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-3511-11 IC 59160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
14-3511-11 Aries Electronics 157490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-3511-11 Aries Electronics 279050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-3511-11 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6DBL-12-006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
6DBL-12-006 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430301-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
310-93-106-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0878321020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0878321020 Molex 13794 CONNHEADER10POS AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
0019091049 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.264" (6.71mm)
5499374-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
5499374-2 Electronics 26291 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5499374-2 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2029178-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.165" (4.20mm)
2029178-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2029178-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 5P SR RCPT VAL-U-LOK GW Global Thunder Electronics Co.,Ltd
794594-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.165" (4.20mm)
794594-4 N/A 606 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
794594-4 TE Connectivity AMP Connectors 277390 2016+ 04 DUAC PLUG HSG 94V-0 FR/HANG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1956470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)