Location : Home > O > OCETCCJANF-12.000000
OCETCCJANF-12.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
714-43-236-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD
714-43-236-31-018000 IC 57250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-236-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-236-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-240-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-240-41-003101 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-240-41-003101 Preci-Dip 147110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-240-41-003101 Preci-Dip 287390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PLU3-BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.390" (9.91mm) Barrier Block Connector, Screws
PLU3-BK Eaton 156930 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.39 Unitronix Electronics Limited
PLU3-BK IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PLU3-BK NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
776539-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.177" (4.50mm)
776539-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
776539-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0395200620 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1981526 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1981526 Phoenix Contact 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1981526 Phoenix Contact 298930 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-640445-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
1-640445-8 TE Connectivity AMP Connectors 297490 2016+ CONN HEADER 18POS VERT .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-640445-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 18POS VERT .156 TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-640445-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 18POS VERT .156 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
19164-0047 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Heat Shrink