Location : Home > D > DSC1001DL5-024.0000T
DSC1001DL5-024.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DL5-024.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DL5-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 88110 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001DL5-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 57559 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DL5-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 62285 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-033-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-83-033-40-001101 IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-033-40-001101 Preci-Dip 147010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-033-40-001101 Preci-Dip 287590 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1790438 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1790438 Phoenix Contact 147240 2016+ TERM BLOCK PLUG 32POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1790438 Phoenix Contact 299110 2016+ TERM BLOCK PLUG 32POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-104-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-104-01-T-S ELECTRONIC 26380 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SSQ-104-01-T-S In.Stock 78500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SSQ-104-01-T-S Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SSQ-104-01-T-S STOCK 43820 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
431200-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GBSX-16 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GBSX-16 Curtis Industries 157180 2016+ CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GBSX-16 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBSX-16 NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1880038 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1880038 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1880038 Phoenix Contact 157200 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1880038 Phoenix Contact 298590 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-80-064-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
800-80-064-10-001101 Preci-Dip 157230 2016+ CONN HDR 64POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-064-10-001101 Preci-Dip 287970 2016+ CONN HDR 64POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1902398 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1902398 Phoenix Contact 157780 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1902398 Phoenix Contact 297770 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1586842-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Tin
1897050 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole