Location : Home > D > DSC1001DL5-020.0000T
DSC1001DL5-020.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DL5-020.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DL5-020.0000T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 88310 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001DL5-020.0000T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 57759 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DL5-020.0000T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 62485 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
38-6501-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 38POS TIN
38-6501-20 Aries Electronics 157460 2016+ CONN IC DIP SOCKET 38POS TIN Unitronix Electronics Limited
38-6501-20 Aries Electronics 277510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 38POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
38-6501-20 IC 56190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-038-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-038-10-003101 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-038-10-003101 Preci-Dip 147710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-038-10-003101 Preci-Dip 288070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
399-83-122-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-83-122-10-003101 Preci-Dip 157270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-83-122-10-003101 Preci-Dip 297710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-208-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-208-41-004101 Preci-Dip 157610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-208-41-004101 Preci-Dip 297830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B2B-XH-A-M(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
0015912360 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
1-1986723-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986723-1 TE Connectivity AMP Connectors 157530 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1986723-1 TE Connectivity AMP Connectors 297710 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0334722006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.138" (3.50mm)
T38567-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38567-16-0 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38567-16-0 NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431601-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0022292071 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0022292071 811 AVAIL BICO TRADING COMPANY
0022292071 MOLEX 3183 Con(LF) Header Singer Row SIP7M-KEYSY6 Male Bulk Auric Electronics
1903486-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.256" (6.50mm)
1903486-1 N/A 332 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1903486-1 TE Connectivity AMP Connectors 157050 2016+ CONN HSG RECPT Unitronix Electronics Limited
1816894 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)