Location : Home > D > DSC1001DI5-080.0000T
DSC1001DI5-080.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI5-080.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI5-080.0000T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 98850 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001DI5-080.0000T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 57609 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI5-080.0000T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 42185 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI5-080.0000T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 139960 Micrel Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DSC1001DI5-080.0000T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 139960 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1642000000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1642000000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER LOCKING 3.50MM 16POS TPC Global Service Co.Ltd.
1642000000 Weidmuller 147680 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1642000000 Weidmuller 298650 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68685-404LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1924760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1924760000 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1924760000 Weidmuller 147350 2016+ BUZ 10.16HP/07/180SF AG BK Unitronix Electronics Limited
2-1971906-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.130" (3.30mm) Through Hole Tin
2-1971906-3 IC 56060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1971906-3 TE Connectivity AMP Connectors 157490 2016+ GRACE INERTIA HEADER ASSY 6POS Unitronix Electronics Limited
2-1971906-3 TE Connectivity AMP Connectors 298470 2016+ GRACE INERTIA HEADER ASSY 6POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-1971956-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
1039410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1039410000 Weidmuller 157140 2016+ CONN HEADER 28POS 3.81MM BLK R/A Unitronix Electronics Limited
1039410000 Weidmuller 297830 2016+ CONN HEADER 28POS 3.81MM BLK R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452244 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)