Location : Home > A > AWSCR-50.00CV-T
AWSCR-50.00CV-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-50.00CV-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-50.00CV-T RESONATOR CER 50.00MHZ W/CAP SMD 140160 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-50.00CV-T standard package with RoHS 45740 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AWSCR-50.00CV-T ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AWSCR-50.00CV-T stander package 38100 ABRACON 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-83-088-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold