Location : Home > D > DSC1001DI5-022.5792
DSC1001DI5-022.5792
LP30710807CAR53 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
LP30710807CAR53 Eaton 157320 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
LP30710807CAR53 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP30710807CAR53 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
50-9518-10T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
50-9518-10T Aries Electronics 157070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
50-9518-10T Aries Electronics 278950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
50-9518-10T IC 56610 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-131-01-609101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
310-83-131-01-609101 IC 57570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-131-01-609101 Preci-Dip 147120 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
116-93-328-41-007000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
116-93-328-41-007000 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
116-93-328-41-007000 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-328-41-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147040 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-93-328-41-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278170 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1605840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1605840000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1605840000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 10POS 135 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1605840000 Weidmuller 157430 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
AKSPLTG-BLACK Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top, Grip 0.100" (2.54mm) Gold
AKSPLTG-BLACK 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
AKSPLTG-BLACK Assmann WSW Components 157780 2016+ CONN SHUNT 2.54MM AU 13.5MM BLK Unitronix Electronics Limited
AKSPLTG-BLACK Assmann WSW Components 278270 2016+ CONN SHUNT 2.54MM AU 13.5MM BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
854-22-004-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Through Hole
854-22-004-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147460 2016+ CONN HEADER SGL 4POS .050 T/H Unitronix Electronics Limited
854-22-004-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 297750 2016+ CONN HEADER SGL 4POS .050 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com