Location : Home > D > DSC1001DI5-018.4320
DSC1001DI5-018.4320
2-282830-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-282830-5 TE Connectivity AMP Connectors 157050 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-282830-5 TE Connectivity AMP Connectors 298010 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282830-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-282830-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
1109681-318 100 PCS MINIMUM Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
1109681-318 100 PCS MINIMUM Aries Electronics 147230 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
1109681-318 100 PCS MINIMUM Aries Electronics 288050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-023-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-023-30-001101 IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-023-30-001101 Preci-Dip 157590 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-023-30-001101 Preci-Dip 298010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386598002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS 30A 8 ASY