Location : Home > D > DSC1001DI2-037.1250T
DSC1001DI2-037.1250T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-037.1250T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-037.1250T OSC MEMS 37.125MHZ CMOS SMD 88550 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001DI2-037.1250T OSC MEMS 37.125MHZ CMOS SMD 62475 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI2-037.1250T OSC MEMS 37.125MHZ CMOS SMD 140100 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI2-037.1250T OSC MEMS 37.125MHZ CMOS SMD 57749 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
319100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 10-26 AWG
319100 American Electrical Inc. 147320 2016+ CONN TERM BLOCK DIN RAIL 6MM Unitronix Electronics Limited