Location : Home > D > DSC1001DI2-036.8182T
DSC1001DI2-036.8182T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-036.8182T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-036.8182T OSC MEMS 36.8182MHZ CMOS SMD 62575 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI2-036.8182T OSC MEMS 36.8182MHZ CMOS SMD 140200 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI2-036.8182T OSC MEMS 36.8182MHZ CMOS SMD 57849 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI2-036.8182T OSC MEMS 36.8182MHZ CMOS SMD 88750 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0009484149 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin