Location : Home > D > DSC1001DI2-020.0000
DSC1001DI2-020.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-020.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-020.0000 OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 57739 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI2-020.0000 OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 42315 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-020-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
510-87-145-13-041101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 145POS GOLD
510-87-145-13-041101 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-145-13-041101 Preci-Dip 157420 2016+ CONN SOCKET PGA 145POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-145-13-041101 Preci-Dip 277370 2016+ CONN SOCKET PGA 145POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com