Location : Home > D > DSC1001DI2-016.0000
DSC1001DI2-016.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-016.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-016.0000 OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD 57139 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI2-016.0000 OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD 41715 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-1546174-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
2-1546174-6 IC 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
37-0508-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 37POS GOLD
37-0508-21 Aries Electronics 147290 2016+ CONN SOCKET SIP 37POS GOLD Unitronix Electronics Limited
37-0508-21 Aries Electronics 288990 2016+ CONN SOCKET SIP 37POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
37-0508-21 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CLT-147-02-L-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
B3B-EH-A(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
B3B-EH-A(LF)(SN) 44760 ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
812-22-038-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 38 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-038-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-038-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS SNGL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-038-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS SNGL .430 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-038-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS SNGL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2-1546399-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws