Location : Home > D > DSC1001DI2-012.2880T
DSC1001DI2-012.2880T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-012.2880T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-012.2880T OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD 62035 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI2-012.2880T OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD 57309 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-147-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325041-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325041-14-0 IC 59950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325305-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325305-17-0 IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-025-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-83-025-30-002101 Preci-Dip 147010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-025-30-002101 Preci-Dip 287590 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB391NFSD-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
LPPB391NFSD-RC IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB391NFSD-RC NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB391NFSD-RC Sullins Connector Solutions 147610 2016+ CONN HEADER .050 39POS Unitronix Electronics Limited
2-641268-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
2-641268-4 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-641268-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-641268-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET VERT 40 POS AU DIP EKT Electronics Co., Ltd
2-641268-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET VERT 40 POS AU DIP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2-179960-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.400" (10.16mm) Through Hole Gold
0039295083 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Gold
5452922 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)