Location : Home > 5 > 511BBA156M250BAG
511BBA156M250BAG
Share on FacebookShare on Facebook
511BBA156M250BAG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
511BBA156M250BAG OSCILLATOR XO 156.25MHZ LVDS SMD 57169 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511BBA156M250BAG OSCILLATOR XO 156.25MHZ LVDS SMD 41745 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-056-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
15-0511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 15POS GOLD
15-0511-11 Aries Electronics 147230 2016+ CONN SOCKET SIP 15POS GOLD Unitronix Electronics Limited
15-0511-11 Aries Electronics 278990 2016+ CONN SOCKET SIP 15POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com