Location : Home > D > DSC1001CI2-022.5792
DSC1001CI2-022.5792
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI2-022.5792 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI2-022.5792 OSC MEMS 22.5792MHZ CMOS SMD 57329 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CI2-022.5792 OSC MEMS 22.5792MHZ CMOS SMD 41905 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-254-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
431112-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431112-12-0 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-076-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
315-83-128-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-128-41-001101 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
87264-5050 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
MX19002P51 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.098" (2.50mm)
MX19002P51 16498 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
MX19002P51 JAE Electronics 8000 2012+ CONN PIN HOUSING 2POS MX19 EKT Electronics Co., Ltd
MX19002P51 JAE Electronics 8000 2012+ CONN PIN HOUSING 2POS MX19 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
430205-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
826634-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
826634-9 AMP 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
0026605170 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
1930870000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Blade Pins 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole