Location : Home > D > DSC1001CI1-025.0000
DSC1001CI1-025.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI1-025.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI1-025.0000 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 41775 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CI1-025.0000 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 139550 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001CI1-025.0000 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 57199 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-7390-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS TIN
20-7390-10 Aries Electronics 157110 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-7390-10 Aries Electronics 278190 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7390-10 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284515-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284515-7 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284515-7 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK HEADR 17POS STR 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
1-284515-7 TE Connectivity AMP Connectors 157590 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284515-7 TE Connectivity AMP Connectors 298190 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
399-83-134-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-83-134-10-003101 Preci-Dip 147350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-83-134-10-003101 Preci-Dip 287830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42-3572-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN
42-3572-10 Aries Electronics 147470 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN Unitronix Electronics Limited
42-3572-10 Aries Electronics 272950 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1445678-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1445678-4 TE Connectivity AMP Connectors 156990 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1445678-4 TE Connectivity AMP Connectors 299050 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1445678-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PIVOT BLK W/SF 3.5MM 14POS TPC Global Service Co.Ltd.
150234-2000-TH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
431205-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
350-10-114-00-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-114-00-013101 Preci-Dip 157850 2016+ CONN HDR 14POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-114-00-013101 Preci-Dip 298550 2016+ CONN HDR 14POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-644456-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
4-644456-6 Electronics 27181 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-644456-6 Electronics 27181 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4-644456-6 STOCK 43790 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5452812 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)