Location : Home > D > DSC1001CE2-027.0000
DSC1001CE2-027.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CE2-027.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CE2-027.0000 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 57129 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CE2-027.0000 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 41705 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M80-7902242 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
FHP-22-02-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Surface Mount Tin
32-0508-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 32POS GOLD
32-0508-21 Aries Electronics 147470 2016+ CONN SOCKET SIP 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
32-0508-21 Aries Electronics 292650 2016+ CONN SOCKET SIP 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32-0508-21 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325311-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325311-17-0 IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-029-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-029-20-002101 Preci-Dip 156970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
813-22-058-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 58 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-058-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-058-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 58 POS .256 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-058-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 58 POS .256 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-058-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 58 POS .256 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5439581 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)