Location : Home > 4 > 403C35E19M66080
403C35E19M66080
Share on FacebookShare on Facebook
403C35E19M66080 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
403C35E19M66080 CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD 87950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
403C35E19M66080 CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD 87950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
403C35E19M66080 CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD 57529 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
126-93-310-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
126-93-310-41-003000 IC 57170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-310-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-310-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278690 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-310-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN PLUGBL .300 10POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
831-83-026-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-026-10-273101 Preci-Dip 147220 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-026-10-273101 Preci-Dip 288050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-016-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 16 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-016-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 16 POS .197 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-016-30-002101 Semiconductor 21283 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
813-22-016-30-002101 STOCK 45330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
447208-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 ROW BOX RECP 240 POS 100 C/L
447208-3 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
447208-3 TE Connectivity Aerospace, Def 157820 2016+ 3 ROW BOX RECP 240 POS 100 C/L Unitronix Electronics Limited
447208-3 TE Connectivity Aerospace, Def 298170 2016+ 3 ROW BOX RECP 240 POS 100 C/L Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387404630 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1-292228-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount, Right Angle Tin
1-292228-7 AMP/TYCO 36340 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
1-292228-7 TE Connectivity AMP Connectors 289050 2016+ CONN HEADER 17POS R/A SMD TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-292228-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 17POS R/A SMD TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd