Location : Home > 4 > 403C35E28M37500
403C35E28M37500
Share on FacebookShare on Facebook
403C35E28M37500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
403C35E28M37500 CRYSTAL 28.3750MHZ 20PF SMD 87750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
403C35E28M37500 CRYSTAL 28.3750MHZ 20PF SMD 87750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
403C35E28M37500 CRYSTAL 28.3750MHZ 20PF SMD 57429 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
06-7360-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 6POS TIN
06-7360-10 Aries Electronics 157130 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS TIN Unitronix Electronics Limited
06-7360-10 Aries Electronics 279110 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06-7360-10 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39351-0017 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
39351-0017 38625 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
39351-0017 Distributor 161930 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
39351-0017 Molex Connector Corporation 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
39351-0017 Molex Connector Corporation 157250 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited