Location : Home > D > DR1050-151-R
DR1050-151-R
Share on FacebookShare on Facebook
DR1050-151-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DR1050-151-R originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DR1050-151-R SMD 26000 COOPER 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DR1050-151-R 786549 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DR1050-151-R INDUCTOR POWER SHIELD 150UH SMD 57819 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRFB3004PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 195A TO-220AB
NSVBCP69T1G Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 20V 1A SOT223
NSVBCP69T1G N/A 85300 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NSVBCP69T1G ON Semiconductor 39844 NEW RoHS TRANS PNP 20V 1A SOT223 FindCores Electronics Inc.
NSVBCP69T1G Originalnew 78912 12+ ?ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CM9900R-826 Filters Common Mode Chokes 82mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 100mA DCR 13.1 Ohm
CM9900R-826 Delevan 53388 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
CM9900R-826 Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
CM9900R-826 IC 37790 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
CM9900R-826 STOCK 45370 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ATS-16E-64-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766
L37-5-300-300-2.0-1A Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-5 SHEET 300X300X2MM W/ADH
L37-5-300-300-2.0-1A IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC-02-100 Filters Common Mode Chokes 1mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 100 mOhm