Location : Home > E > ELJ-FB1R2MF
ELJ-FB1R2MF
Share on FacebookShare on Facebook
ELJ-FB1R2MF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELJ-FB1R2MF Originalnew 41810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ELJ-FB1R2MF INDUCTOR 1.2 UH 20 1812 SMD 57639 Panasonic 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-10H-198-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT
HF2430-253Y0R8-T01 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 800mA DCR 880 mOhm
HF2430-253Y0R8-T01 25561 15+ 15+ WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
HF2430-253Y0R8-T01 25561 15+ IN STOCK InMeiLe Technology
HF2430-253Y0R8-T01 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HF2430-253Y0R8-T01 TDK 55000 15+ EMC Components SIMEN Electronics Co.,Ltd
TF2326VU-102Y5R0-01 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 5A DCR 50 mOhm
TF2326VU-102Y5R0-01 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-06D-87-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB
4201-055 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 6000pF, 0.011¦ÌF 10A Axial, Bushing