Location : Home > D > DPFF6S12J-F
DPFF6S12J-F
Share on FacebookShare on Facebook
DPFF6S12J-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPFF6S12J-F CAP FILM 0.012UF 630VDC RADIAL 494300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
DPFF6S12J-F CAP FILM 0.012UF 630VDC RADIAL 14408 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
DPFF6S12J-F CAP FILM 0.012UF 630VDC RADIAL 494300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
DPFF6S12J-F Film Capacitors 0.012uF 600Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DPFF6S12J-F Film Capacitors 0.012uF 600Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DPFF6S12J-F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk