Location : Home > D > DP4RSB60E40B5
DP4RSB60E40B5
Share on FacebookShare on Facebook
DP4RSB60E40B5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DP4RSB60E40B5 RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V 27510 Crydom Co. 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DP4RSB60E40B5 RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V 87650 Crydom Co. 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com