Location : Home > D > DP4RSB60E20B2
DP4RSB60E20B2
Share on FacebookShare on Facebook
DP4RSB60E20B2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DP4RSB60E20B2 RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V 27740 Crydom Co. 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DP4RSB60E20B2 RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V 87350 Crydom Co. 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com