Location : Home > D > DNF18-250FIM-E
DNF18-250FIM-E
Share on FacebookShare on Facebook
DNF18-250FIM-E distributors
T37070-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37070-11-0 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37070-11-0 NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-032-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-87-032-40-001101 Preci-Dip 147890 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-032-40-001101 Preci-Dip 287990 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562005150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector,
562005150 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-87-135-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-135-41-018101 Preci-Dip 147190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-135-41-018101 Preci-Dip 297390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1637340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637340000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 24POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1637340000 Weidmuller 147610 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637340000 Weidmuller 297450 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386913332 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 32 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
76308-208 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76308-208 Amphenol FCI 157820 2016+ CONN RCPT 8POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
76308-208 Amphenol FCI 298050 2016+ CONN RCPT 8POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76308-208 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B6B-XH-A(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
B6B-XH-A(LF)(SN) JST 1000 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
B6B-XH-A(LF)(SN) JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HEADER XH TOP 6POS 2.5MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FI-S30S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 30 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.049" (1.25mm)
FI-S30S IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FI-S30S JAE Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
FI-S30S JAE Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 1.25MM 30POS CBL MNT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
FI-S30S NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1971798-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
1925731 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1925731 PHOENIX 14 con6pFKC2.5/6-ST-5.08-RF Bruco Components
1925731 Phoenix Contact 157190 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1925731 Phoenix Contact 288010 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com