Location : Home > D > DNF18-250-C
DNF18-250-C
Share on FacebookShare on Facebook
DNF18-250-C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DNF18-250-C n/a 500 Panduit 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DNF18-250-C 786549 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
DNF18-250-C 786549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325015-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325015-13-0 IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK44521030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK44521030 IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK44521030 NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-032-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 32 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-032-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-032-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-032-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 32POS DUAL .390 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-032-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 32POS DUAL .390 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
831-87-012-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-87-012-30-001101 STOCK 45490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-281698-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
0395305216 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
926302-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.250" (6.35mm)