Location : Home > D > DNF18-206-C
DNF18-206-C
Share on FacebookShare on Facebook
DNF18-206-C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DNF18-206-C 786549 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
DNF18-206-C 786549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-119-01-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-119-01-S-S In.Stock 78500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SSW-119-01-S-S originalne 75201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SSW-119-01-S-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSW-119-01-S-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 19POS SNGL GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
929852-01-30-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
322-83-163-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 63 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
517-87-299-16-091111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 299POS GOLD
517-87-299-16-091111 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
517-87-299-16-091111 Preci-Dip 147410 2016+ CONN SOCKET PGA 299POS GOLD Unitronix Electronics Limited
517-87-299-16-091111 Preci-Dip 288670 2016+ CONN SOCKET PGA 299POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0038001348 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin