Location : Home > D > DME4S56K-F
DME4S56K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DME4S56K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DME4S56K-F CAP FILM 0.056UF 400VDC RADIAL 1449000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DME4S56K-F CAP FILM 0.056UF 400VDC RADIAL 803700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DME4S56K-F Film Capacitors DME 400V.056 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DME4S56K-F Original new 74841 Rohs Pb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk