Location : Home > D > DIP624-011BLF
DIP624-011BLF
Share on FacebookShare on Facebook
DIP624-011BLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DIP624-011BLF 2012+ 8000 FCI 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DIP624-011BLF 2015+ 8000 FCI 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1643840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 135¡ã Through Hole
1643840000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 5POS 135 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1643840000 Weidmuller 147170 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS 135DEG 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1643840000 Weidmuller 299210 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS 135DEG 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873813894 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
SSQ-122-03-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1851135 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1851135 Phoenix Contact 146960 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1851135 Phoenix Contact 298550 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com