Location : Home > D > DFLZ39-TP
DFLZ39-TP
Share on FacebookShare on Facebook
DFLZ39-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DFLZ39-TP DIODE ZENER 1W 39V SOD-123FL 139690 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DFLZ39-TP DIODE ZENER 1W 39V SOD-123FL 262070 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DFLZ39-TP DIODE ZENER 1W 39V SOD-123FL 139690 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DFLZ39-TP Zener Diodes 1W 10mA 39.0V 80,000 Micro Commercial Components (M 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd