Location : Home > D > DFLZ12-TP
DFLZ12-TP
Share on FacebookShare on Facebook
DFLZ12-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DFLZ12-TP DIODE ZENER 1W 12V SOD-123FL 139390 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DFLZ12-TP DIODE ZENER 1W 12V SOD-123FL 261770 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DFLZ12-TP DIODE ZENER 1W 12V SOD-123FL 139390 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DFLZ12-TP Zener Diodes 1W 50mA 12.0V 80,000 Micro Commercial Components (M 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd