Location : Home > D > DF60-5P-10.16DSA(26)
DF60-5P-10.16DSA(26)
Share on FacebookShare on Facebook
DF60-5P-10.16DSA(26) distributors
416-87-258-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-062-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
A38731004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
A38731004 Eaton 157190 2016+ CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A38731004 IC 40450 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A38731004 NEW 77290 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-83-243-19-081101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 243POS GOLD
510-83-243-19-081101 IC 56570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-243-19-081101 Preci-Dip 147890 2016+ CONN SOCKET PGA 243POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-243-19-081101 Preci-Dip 295600 2016+ CONN SOCKET PGA 243POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
531813-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 150 Position Receptacle Connector 0.075" (1.91mm) Through Hole Gold
813-22-008-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-008-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-008-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 08 POS .137 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-008-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 08 POS .137 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
960212-7102-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
960212-7102-AR 3M 157430 2016+ CONN SOCKET DUAL R/A 12POS GOLD Unitronix Electronics Limited
960212-7102-AR 3M 298070 2016+ CONN SOCKET DUAL R/A 12POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432601-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432601-16-0 IC 59540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
821-22-009-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 9 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-009-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-009-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-009-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 9POS SNGL .177 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1765881 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)