Location : Home > A > A38731004
A38731004
Share on FacebookShare on Facebook
A38731004 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6406000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 8-22 AWG
6406000 Curtis Industries 147120 2016+ CONN TERM BLK GROUND 8-22AWG 8MM Unitronix Electronics Limited
6406000 Curtis Industries 288470 2016+ CONN TERM BLK GROUND 8-22AWG 8MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-145-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-145-41-006101 Preci-Dip 146980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-145-41-006101 Preci-Dip 287770 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-136-03-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1556210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1556210000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1556210000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 90 14POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1556210000 Weidmuller 147260 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1776301-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.394" (10.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1776301-4 TE Connectivity AMP Connectors 157709 2015+ FUSE 10MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1776301-4 TE Connectivity AMP Connectors 242290 1538+ FUSE 10MM Alphatek Technology Limited
1776301-4 TE Connectivity AMP Connectors 88870 2015+ FUSE 10MM Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
431100-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws